POSEIDON POSEIDON

Analize Pro arhivate · text original neschimbat · verificare la 90 de minute

Analizele Pro din 6 noiembrie 2026

12 analize arhivate, reproduse neschimbate; 11 cu rezultat final și verificarea de a doua zi. Ce e Pro și bilanțul tuturor pick-urilor →

← 5 noiembrie 2026 · toate zilele · 7 noiembrie 2026 →

Spartak Myjava – Rača · 3. liga - West (Slovakia) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 3-1

Cifrele arhivate: 1 74% · X 15% · 2 11% · Peste 1.5 85% · Peste 2.5 66% · GG 53% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Spartak Myjava e favorita clară a modelului: 74% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,52–0,83, peste 2,5 la 66%, scor probabil 2-0.

Context: Ultimele 5: Spartak Myjava E 1-1, Î 2-3, Î 0-3, V 5-0, V 1-0; Rača Î 1-8, Î 1-2, Î 0-3, Î 0-6, E 0-0. Directe: Spartak Myjava 4-1 Rača, Rača 1-1 Spartak Myjava, Spartak Myjava 1-0 Rača.

Modelul vs realitate: Spartak Myjava, ultimele 10 acasă: 2,1 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Rača, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 89% — Modelul dă 74% victorie Spartak Myjava și 15% egal; acasă, Spartak Myjava marchează 2,1 și primește 1,2 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 85% — Goluri pe meci: 3,3 la Spartak Myjava acasă, 2,9 la Rača în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Spartak Myjava și în 5 din 10 în deplasare la Rača. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Spartak Myjava a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Rača în 4 din 9 în deplasare.
ℹ️ xG în analizele POSEIDON = golurile așteptate de modelul nostru pentru fiecare echipă, calibrat pe meciurile trecute, nu xG din șuturi.

Verificarea de a doua zi · 3-1 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X89%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri85%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 74% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 74% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Altglienicke – Tasmania Berlin · Regionalliga - Nordost (Germany) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 5-0

Cifrele arhivate: 1 56% · X 20% · 2 24% · Peste 1.5 88% · Peste 2.5 70% · GG 63% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Altglienicke e ușor favorită: 56% victorie, 20% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,23–1,40, peste 2,5 la 70%, scor probabil 2-1.

Context: Altglienicke e pe locul 5 cu 27 de puncte, Tasmania Berlin pe locul 16 cu 11. Ultimele 5: Altglienicke Î 1-3, V 3-1, V 3-1, Î 0-1, V 1-0; Tasmania Berlin Î 3-4, V 2-1, V 6-0, Î 0-2, Î 1-5. Directe: Tasmania Berlin 1-4 Altglienicke, Tasmania Berlin 0-2 Altglienicke, Altglienicke 5-1 Tasmania Berlin.

Modelul vs realitate: Altglienicke, ultimele 10 acasă: 1,8 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Tasmania Berlin, ultimele 10 în deplasare: 1,5 marcate și 2,3 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Regionalliga - Nordost, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 83% din 113 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 88% — Goluri pe meci: 3,0 la Altglienicke acasă, 3,8 la Tasmania Berlin în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 70% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Altglienicke și în 7 din 10 în deplasare la Tasmania Berlin
  • Curajos: Ambele marchează — 63% — Altglienicke marchează acasă în 8 din 10, Tasmania Berlin în deplasare în 7 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Altglienicke a marcat până la pauză în 8 din 10 meciuri acasă, Tasmania Berlin în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 5-0 (pauză 4-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri88%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri70%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează63%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.6, au fost 5. Rezultat 1X2: 1, cu 56% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 56% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Hallescher FC – Luckenwalde · Regionalliga - Nordost (Germany) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 2-2

Cifrele arhivate: 1 68% · X 19% · 2 13% · Peste 1.5 79% · Peste 2.5 57% · GG 50% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Hallescher FC e favorita clară a modelului: 68% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 2,11–0,75, peste 2,5 la 57%, scor probabil 2-0.

Context: Hallescher FC e pe locul 3 cu 30 de puncte, Luckenwalde pe locul 18 cu 7. Ultimele 5: Hallescher FC E 1-1, E 2-2, V 1-0, V 1-0, V 3-2; Luckenwalde E 1-1, Î 1-3, Î 1-2, V 3-1, V 3-1. Directe: Luckenwalde 1-4 Hallescher FC, Hallescher FC 3-1 Luckenwalde, Luckenwalde 1-1 Hallescher FC.

Modelul vs realitate: Hallescher FC, ultimele 10 acasă: 1,4 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Luckenwalde, ultimele 10 în deplasare: 1,2 marcate și 1,9 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 87% — Modelul dă 68% victorie Hallescher FC și 19% egal; acasă, Hallescher FC marchează 1,4 și primește 1,1 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 79% — Goluri pe meci: 2,5 la Hallescher FC acasă, 3,1 la Luckenwalde în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 57% — Peste 2,5 în 4 din 10 meciuri acasă la Hallescher FC și în 7 din 10 în deplasare la Luckenwalde. E pick de cotă, cu risc asumat

De urmărit: Prima repriză: Hallescher FC a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Luckenwalde în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-2 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X87%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri79%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri57%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.9, au fost 4. Rezultat 1X2: X, cu 19% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 19% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Roskilde – HIK · 2. Division (Denmark) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 70% · X 17% · 2 13% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 65% · GG 55% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Roskilde e favorita clară a modelului: 70% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,39–0,90, peste 2,5 la 65%, scor probabil 2-0.

Context: Roskilde e pe locul 2 cu 26 de puncte, HIK pe locul 10 cu 15. Ultimele 5: Roskilde E 0-0, Î 1-2, V 4-0, E 3-3, V 3-0; HIK Î 1-4, V 2-0, V 1-0, E 1-1, Î 0-2. Directe: HIK 1-1 Roskilde, Roskilde 3-2 HIK, HIK 1-2 Roskilde.

Modelul vs realitate: Roskilde, ultimele 10 acasă: 2,3 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. HIK, ultimele 10 în deplasare: 1,6 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 87% — Modelul dă 70% victorie Roskilde și 17% egal; acasă, Roskilde marchează 2,3 și primește 1,1 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 3,4 la Roskilde acasă, 3,1 la HIK în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 65% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Roskilde și în 6 din 10 în deplasare la HIK. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Roskilde a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, HIK în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X87%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri65%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.3, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 70% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 70% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bayern Alzenau – Hünfelder SV · Oberliga - Hessen (Germany) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 50% · X 21% · 2 29% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 68% · GG 62% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Bayern Alzenau e ușor favorită: 50% victorie, 21% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,02–1,46, peste 2,5 la 68%, scor probabil 1-1.

Context: Bayern Alzenau e pe locul 12 cu 20 de puncte, Hünfelder SV pe locul 9 cu 22. Ultimele 5: Bayern Alzenau V 2-1, E 1-1, Î 0-1, V 2-0, V 3-0; Hünfelder SV Î 0-4, V 2-1, Î 0-2, Î 0-1, Î 0-3. Directe: Bayern Alzenau 1-2 Hünfelder SV, Hünfelder SV 0-5 Bayern Alzenau, Bayern Alzenau 3-2 Hünfelder SV.

Modelul vs realitate: Bayern Alzenau, ultimele 10 acasă: 1,9 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Hünfelder SV, ultimele 10 în deplasare: 1,9 marcate și 2,1 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Oberliga - Hessen, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 88% din 113 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 3,1 la Bayern Alzenau acasă, 4,0 la Hünfelder SV în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 68% — Peste 2,5 în 4 din 10 meciuri acasă la Bayern Alzenau și în 8 din 10 în deplasare la Hünfelder SV
  • Curajos: Ambele marchează — 62% — Bayern Alzenau marchează acasă în 7 din 10, Hünfelder SV în deplasare în 9 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Bayern Alzenau a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Hünfelder SV în 8 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri68%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.5, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 50% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 50% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Maccabi Tel Aviv – Maccabi Petah Tikva · Ligat Ha'al (Israel) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 2-2

Cifrele arhivate: 1 59% · X 19% · 2 22% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 68% · GG 61% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Maccabi Tel Aviv e ușor favorită: 59% victorie, 19% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,23–1,25, peste 2,5 la 68%, scor probabil 2-1.

Context: Maccabi Tel Aviv e pe locul 1 cu 23 de puncte, Maccabi Petah Tikva pe locul 9 cu 9. Ultimele 5: Maccabi Tel Aviv V 5-0, Î 2-3, V 6-2, E 0-0, E 0-0; Maccabi Petah Tikva Î 2-5, V 2-1, Î 1-2, Î 1-2, Î 2-4. Directe: Maccabi Tel Aviv 3-2 Maccabi Petah Tikva, Maccabi Petah Tikva 0-3 Maccabi Tel Aviv, Maccabi Tel Aviv 2-0 Maccabi Petah Tikva.

Modelul vs realitate: Maccabi Tel Aviv, ultimele 10 acasă: 2,1 marcate și 1,3 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Maccabi Petah Tikva, ultimele 10 în deplasare: 1,2 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Ligat Ha'al, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 83% din 35 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 3,4 la Maccabi Tel Aviv acasă, 2,4 la Maccabi Petah Tikva în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 68% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Maccabi Tel Aviv și în 6 din 10 în deplasare la Maccabi Petah Tikva
  • Curajos: Ambele marchează — 61% — Maccabi Tel Aviv marchează acasă în 8 din 10, Maccabi Petah Tikva în deplasare în 7 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Maccabi Tel Aviv a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Maccabi Petah Tikva în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-2 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri68%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează61%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.5, au fost 4. Rezultat 1X2: X, cu 19% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 19% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Maccabi Ashdod – Nordia Jerusalem · Liga Alef (Israel) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 4-0

Cifrele arhivate: 1 68% · X 18% · 2 14% · Peste 1.5 83% · Peste 2.5 63% · GG 54% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Maccabi Ashdod e favorita clară a modelului: 68% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,26–0,90, peste 2,5 la 63%, scor probabil 2-0.

Context: Ultimele 5: Maccabi Ashdod E 1-1, V 3-1, Î 0-1, E 1-1, V 2-0; Nordia Jerusalem V 1-0, Î 0-3, Î 1-4, Î 0-5, Î 0-4. Directe: Maccabi Ashdod 3-3 Nordia Jerusalem, Maccabi Ashdod 2-1 Nordia Jerusalem, Nordia Jerusalem 0-1 Maccabi Ashdod.

Modelul vs realitate: Maccabi Ashdod, ultimele 10 acasă: 1,2 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Nordia Jerusalem, ultimele 10 în deplasare: 0,9 marcate și 2,7 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 86% — Modelul dă 68% victorie Maccabi Ashdod și 18% egal; acasă, Maccabi Ashdod marchează 1,2 și primește 1,6 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 83% — Goluri pe meci: 2,8 la Maccabi Ashdod acasă, 3,6 la Nordia Jerusalem în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 63% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Maccabi Ashdod și în 7 din 10 în deplasare la Nordia Jerusalem. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Maccabi Ashdod a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Nordia Jerusalem în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 4-0 (pauză 2-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri83%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri63%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 68% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 68% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Al-Hazm – Al-Nassr · Pro League (Saudi-Arabia) · 6 noiembrie 2026 · fără rezultat final în bază

Cifrele arhivate: 1 17% · X 17% · 2 66% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 67% · GG 58% · scor probabil 1-2. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Al-Nassr e favorita clară a modelului: 66% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 1,07–2,36, peste 2,5 la 67%, scor probabil 1-2.

Context: Al-Hazm e pe locul 14 cu 10 puncte, Al-Nassr pe locul 3 cu 28. Ultimele 5: Al-Hazm Î 2-4, E 2-2, Î 0-1, Î 2-3, E 1-1; Al-Nassr V 6-2, V 5-3, V 3-1, V 1-0. Directe: Al-Nassr 4-0 Al-Hazm, Al-Hazm 0-2 Al-Nassr, Al-Hazm 1-2 Al-Nassr.

Modelul vs realitate: Al-Hazm, ultimele 10 acasă: 1,3 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Al-Nassr, ultimele 10 în deplasare: 2,6 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Pro League, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 75% din 79 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 2,5 la Al-Hazm acasă, 4,3 la Al-Nassr în deplasare
  • Principal: X2 — 83% — Modelul dă 66% victorie Al-Nassr și 17% egal; în deplasare, Al-Nassr marchează 2,6 și primește 1,7 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 67% — Peste 2,5 în 4 din 10 meciuri acasă la Al-Hazm și în 8 din 10 în deplasare la Al-Nassr. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Al-Hazm a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Al-Nassr în 6 din 10 în deplasare.

Holbæk B&I – Brønshøj · 3. Division (Denmark) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 1-2

Cifrele arhivate: 1 60% · X 20% · 2 20% · Peste 1.5 85% · Peste 2.5 66% · GG 59% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Holbæk B&I e favorita clară a modelului: 60% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,20–1,18, peste 2,5 la 66%, scor probabil 2-1.

Context: Holbæk B&I e pe locul 1 cu 29 de puncte, Brønshøj pe locul 2 cu 28. Ultimele 5: Holbæk B&I Î 0-1, V 2-1, V 4-0, E 0-0, V 2-1; Brønshøj V 2-1, Î 1-3, V 4-1, V 4-2, E 1-1. Directe: Brønshøj 1-4 Holbæk B&I, Brønshøj 0-2 Holbæk B&I, Holbæk B&I 5-3 Brønshøj.

Modelul vs realitate: Holbæk B&I, ultimele 10 acasă: 2,2 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Brønshøj, ultimele 10 în deplasare: 1,8 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 3. Division, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 86% din 77 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 85% — Goluri pe meci: 3,3 la Holbæk B&I acasă, 3,8 la Brønshøj în deplasare
  • Principal: 1X — 80% — Modelul dă 60% victorie Holbæk B&I și 20% egal; acasă, Holbæk B&I marchează 2,2 și primește 1,1 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Holbæk B&I și în 7 din 10 în deplasare la Brønshøj. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Holbæk B&I a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Brønshøj în 7 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-2 (pauză 1-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri85%✅ a ieșit
Principal1X80%❌ nu a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 20% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (80%) nu — rezultatul a căzut în cei 20% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 20% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Antalyaspor – Bursaspor · 1. Lig (Turkey) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 1-1

Cifrele arhivate: 1 16% · X 20% · 2 64% · Peste 1.5 78% · Peste 2.5 55% · GG 50% · scor probabil 0-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Bursaspor e favorita clară a modelului: 64% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 0,78–1,97, peste 2,5 la 55%, scor probabil 0-1.

Context: Antalyaspor e pe locul 7 cu 19 puncte, Bursaspor pe locul 1 cu 31. Ultimele 5: Antalyaspor E 1-1, V 2-0, Î 1-2, V 2-0, Î 0-4; Bursaspor V 3-0, V 4-2, V 2-0, V 3-0, Î 1-2. Directe: Antalyaspor 3-0 Bursaspor, Bursaspor 0-3 Antalyaspor, Antalyaspor 0-1 Bursaspor.

Modelul vs realitate: Antalyaspor, ultimele 10 acasă: 1,3 marcate și 1,8 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Bursaspor, ultimele 10 în deplasare: 2,3 marcate și 0,8 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: X2 — 84% — Modelul dă 64% victorie Bursaspor și 20% egal; în deplasare, Bursaspor marchează 2,3 și primește 0,8 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 78% — Goluri pe meci: 3,1 la Antalyaspor acasă, 3,1 la Bursaspor în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 55% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Antalyaspor și în 7 din 10 în deplasare la Bursaspor. E pick de cotă, cu risc asumat

De urmărit: Prima repriză: Antalyaspor a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Bursaspor în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-1 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăX284%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri78%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri55%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.8, au fost 2. Rezultat 1X2: X, cu 20% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 20% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

FC Viktoria Koln – FC Saarbrücken · 3. Liga (Germany) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 5-3

Cifrele arhivate: 1 50% · X 22% · 2 28% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 65% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: FC Viktoria Koln e ușor favorită: 50% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,92–1,36, peste 2,5 la 65%, scor probabil 1-1.

Context: FC Viktoria Koln e pe locul 1 cu 26 de puncte, FC Saarbrücken pe locul 4 cu 20. Ultimele 5: FC Viktoria Koln V 1-0, V 3-1, E 1-1, E 2-2, V 5-2; FC Saarbrücken V 2-1, Î 2-3, V 3-1, Î 2-4, E 0-0. Directe: FC Viktoria Köln 2-0 FC Saarbrücken, FC Saarbrücken 2-1 FC Viktoria Köln, FC Viktoria Köln 1-2 FC Saarbrücken.

Modelul vs realitate: FC Viktoria Koln, ultimele 10 acasă: 2,7 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. FC Saarbrücken, ultimele 10 în deplasare: 1,9 marcate și 1,0 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe 3. Liga, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 81% din 108 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 4,4 la FC Viktoria Koln acasă, 2,9 la FC Saarbrücken în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 65% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la FC Viktoria Koln și în 4 din 10 în deplasare la FC Saarbrücken
  • Curajos: Ambele marchează — 60% — FC Viktoria Koln marchează acasă în 10 din 10, FC Saarbrücken în deplasare în 8 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: FC Viktoria Koln a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, FC Saarbrücken în 5 din 9 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 5-3 (pauză 3-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri65%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează60%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.3, au fost 8. Rezultat 1X2: 1, cu 50% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 50% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

FC Gomel – Arsenal · Premier League (Belarus) · 6 noiembrie 2026 · rezultat final 2-0

Cifrele arhivate: 1 61% · X 24% · 2 16% · Peste 1.5 72% · Peste 2.5 48% · GG 47% · scor probabil 1-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: FC Gomel e favorita clară a modelului: 61% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 1,72–0,71, peste 2,5 la 48%, scor probabil 1-0.

Context: FC Gomel e pe locul 7 cu 40 de puncte, Arsenal pe locul 12 cu 27. Ultimele 5: FC Gomel Î 1-2, Î 1-2, E 2-2, Î 1-5, V 1-0; Arsenal V 1-0, E 0-0, Î 0-2, Î 0-1, E 0-0. Directe: Arsenal 1-1 FC Gomel, FC Gomel 4-0 Arsenal, Arsenal 0-0 FC Gomel.

Modelul vs realitate: FC Gomel, ultimele 10 acasă: 1,2 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10. Arsenal, ultimele 10 în deplasare: 0,7 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 84% — Modelul dă 61% victorie FC Gomel și 24% egal; acasă, FC Gomel marchează 1,2 și primește 1,1 pe meci
  • Principal: Sub 3,5 goluri — 74% — Goluri pe meci: 2,3 la FC Gomel acasă, 2,2 la Arsenal în deplasare

De urmărit: Prima repriză: FC Gomel a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Arsenal în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-0 (pauză 2-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X84%✅ a ieșit
PrincipalSub 3,5 goluri74%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.4, au fost 2. Rezultat 1X2: 1, cu 61% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 61% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

← 5 noiembrie 2026 · toate zilele · 7 noiembrie 2026 →

Arhivă descriptivă; dovada prospectivă se verifică separat. Statistic · informativ · nu sfat de pariere · 18+