POSEIDON POSEIDON

Analize Pro arhivate · text original neschimbat · verificare la 90 de minute

Analizele Pro din 7 noiembrie 2026

12 analize arhivate, reproduse neschimbate; 10 cu rezultat final și verificarea de a doua zi. Ce e Pro și bilanțul tuturor pick-urilor →

← 6 noiembrie 2026 · toate zilele

Mazıdağı Fosfatspor – Karaman Belediyespor · 3. Lig - Group 3 (Turkey) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 2-0

Cifrele arhivate: 1 78% · X 14% · 2 8% · Peste 1.5 81% · Peste 2.5 61% · GG 46% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Mazıdağı Fosfatspor e favorita clară a modelului: 78% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,45–0,60, peste 2,5 la 61%, scor probabil 2-0.

Context: Ultimele 5: Mazıdağı Fosfatspor E 1-1, Î 0-3, E 1-1, V 3-0, E 0-0; Karaman Belediyespor Î 1-6, Î 0-6, Î 0-1, V 2-1, Î 1-7.

Modelul vs realitate: Mazıdağı Fosfatspor, ultimele 10 acasă: 1,5 marcate și 0,8 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10. Karaman Belediyespor, ultimele 10 în deplasare: 1,0 marcate și 2,7 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 92% — Modelul dă 78% victorie Mazıdağı Fosfatspor și 14% egal; acasă, Mazıdağı Fosfatspor marchează 1,5 și primește 0,8 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 81% — Goluri pe meci: 2,3 la Mazıdağı Fosfatspor acasă, 3,7 la Karaman Belediyespor în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 61% — Peste 2,5 în 3 din 10 meciuri acasă la Mazıdağı Fosfatspor și în 7 din 10 în deplasare la Karaman Belediyespor. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Mazıdağı Fosfatspor a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Karaman Belediyespor în 3 din 10 în deplasare.
ℹ️ xG în analizele POSEIDON = golurile așteptate de modelul nostru pentru fiecare echipă, calibrat pe meciurile trecute, nu xG din șuturi.

Verificarea de a doua zi · 2-0 (pauză 2-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X92%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri81%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri61%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 2. Rezultat 1X2: 1, cu 78% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 78% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Wilrijk – Rotselaar · Second Amateur Division - VFV B (Belgium) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 3-1

Cifrele arhivate: 1 56% · X 18% · 2 27% · Peste 1.5 92% · Peste 2.5 78% · GG 68% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Wilrijk e ușor favorită: 56% victorie, 18% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,53–1,72, peste 2,5 la 78%, scor probabil 2-1.

Context: Ultimele 5: Wilrijk V 3-2, Î 1-2, Î 1-4, V 2-1, V 3-2; Rotselaar V 4-3, Î 1-2, Î 0-3, V 5-3, E 2-2.

Modelul vs realitate: Wilrijk, ultimele 10 acasă: 2,3 marcate și 2,6 primite pe meci, peste 2,5 în 10 din 10. Rotselaar, ultimele 10 în deplasare: 1,8 marcate și 2,2 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Second Amateur Division - VFV B, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 87% din 70 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 92% — Goluri pe meci: 4,9 la Wilrijk acasă, 4,0 la Rotselaar în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 78% — Peste 2,5 în 10 din 10 meciuri acasă la Wilrijk și în 8 din 10 în deplasare la Rotselaar
  • Curajos: Ambele marchează — 68% — Wilrijk marchează acasă în 9 din 10, Rotselaar în deplasare în 8 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Wilrijk a marcat până la pauză în 4 din 6 meciuri acasă, Rotselaar în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-1

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri92%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri78%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează68%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.2, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 56% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 56% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Eintracht Stadtallendorf – Kassel 2 · Oberliga - Hessen (Germany) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 2-0

Cifrele arhivate: 1 80% · X 11% · 2 9% · Peste 1.5 87% · Peste 2.5 70% · GG 51% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Eintracht Stadtallendorf e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,89–0,73, peste 2,5 la 70%, scor probabil 2-0.

Context: Eintracht Stadtallendorf e pe locul 1 cu 36 de puncte, Kassel 2 pe locul 17 cu 12. Ultimele 5: Eintracht Stadtallendorf V 4-0, E 1-1, V 5-0, V 1-0, V 2-1; Kassel 2 Î 0-3, Î 1-5, E 2-2, Î 0-4, V 2-0.

Modelul vs realitate: Eintracht Stadtallendorf, ultimele 10 acasă: 2,8 marcate și 0,7 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Kassel 2, ultimele 8 în deplasare: 1,5 marcate și 2,5 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 8.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 91% — Modelul dă 80% victorie Eintracht Stadtallendorf și 11% egal; acasă, Eintracht Stadtallendorf marchează 2,8 și primește 0,7 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 87% — Goluri pe meci: 3,5 la Eintracht Stadtallendorf acasă, 4,0 la Kassel 2 în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 70% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Eintracht Stadtallendorf și în 5 din 8 în deplasare la Kassel 2. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Eintracht Stadtallendorf a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Kassel 2 în 4 din 8 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-0 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri87%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri70%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.6, au fost 2. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Teningen – FC Nottingen · Oberliga - Baden-Württemberg (Germany) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 1-4

Cifrele arhivate: 1 28% · X 18% · 2 54% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 77% · GG 68% · scor probabil 1-2. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: FC Nottingen e ușor favorită: 54% victorie, 18% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,69–2,44, peste 2,5 la 77%, scor probabil 1-2.

Context: Teningen e pe locul 15 cu 13 puncte, FC Nottingen pe locul 16 cu 12. Ultimele 5: Teningen Î 0-1, E 4-4, Î 2-4, Î 2-3, Î 0-5; FC Nottingen Î 1-2, Î 1-2, V 4-1, V 3-1, V 10-0.

Modelul vs realitate: Teningen, ultimele 7 acasă: 1,1 marcate și 2,6 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 7. FC Nottingen, ultimele 10 în deplasare: 2,0 marcate și 2,3 primite pe meci, peste 2,5 în 10 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Oberliga - Baden-Württemberg, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 83% din 75 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 3,7 la Teningen acasă, 4,3 la FC Nottingen în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 77% — Peste 2,5 în 6 din 7 meciuri acasă la Teningen și în 10 din 10 în deplasare la FC Nottingen
  • Curajos: Ambele marchează — 68% — Teningen marchează acasă în 5 din 7, FC Nottingen în deplasare în 10 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Teningen a marcat până la pauză în 3 din 7 meciuri acasă, FC Nottingen în 8 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-4 (pauză 0-4)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri77%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează68%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.1, au fost 5. Rezultat 1X2: 2, cu 54% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 54% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

La Chaux-de-Fonds – Vevey Sports · 1. Liga Classic - Group 1 (Switzerland) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 66% · X 16% · 2 18% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 77% · GG 65% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: La Chaux-de-Fonds e favorita clară a modelului: 66% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,73–1,38, peste 2,5 la 77%, scor probabil 2-1.

Context: La Chaux-de-Fonds e pe locul 12 cu 13 puncte, Vevey Sports pe locul 16 cu 4. Ultimele 5: La Chaux-de-Fonds Î 1-2, V 3-1, Î 2-3, Î 1-5, Î 1-4; Vevey Sports Î 2-3, Î 1-5, Î 1-6, Î 1-3, V 4-0. Directe: Vevey Sports 1-1 La Chaux-de-Fonds, La Chaux-de-Fonds 0-3 Vevey Sports, Vevey Sports 1-0 La Chaux-de-Fonds.

Modelul vs realitate: La Chaux-de-Fonds, ultimele 10 acasă: 1,7 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Vevey Sports, ultimele 10 în deplasare: 1,2 marcate și 4,6 primite pe meci, peste 2,5 în 10 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 1. Liga Classic - Group 1, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 91% din 77 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 3,4 la La Chaux-de-Fonds acasă, 5,8 la Vevey Sports în deplasare
  • Principal: 1X — 82% — Modelul dă 66% victorie La Chaux-de-Fonds și 16% egal; acasă, La Chaux-de-Fonds marchează 1,7 și primește 1,7 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 77% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la La Chaux-de-Fonds și în 10 din 10 în deplasare la Vevey Sports. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: La Chaux-de-Fonds a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Vevey Sports în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri91%❌ nu a ieșit
Principal1X82%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri77%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.1, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 66% în model.

Lecția: Modelul a supraestimat golurile: aștepta 4.1, au fost 1. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 66% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Enfield Town – Whyteleafe · Non League Premier - Isthmian (England) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 0-2

Cifrele arhivate: 1 67% · X 16% · 2 18% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 76% · GG 64% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Enfield Town e favorita clară a modelului: 67% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,75–1,33, peste 2,5 la 76%, scor probabil 2-1.

Context: Enfield Town e pe locul 1 cu 34 de puncte, Whyteleafe pe locul 15 cu 18. Ultimele 5: Enfield Town V 6-0, V 4-0, V 5-1, E 3-3, V 2-1; Whyteleafe V 4-2, Î 2-3, V 2-1, V 5-0, V 2-1.

Modelul vs realitate: Enfield Town, ultimele 10 acasă: 2,9 marcate și 1,3 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Whyteleafe, ultimele 9 în deplasare: 0,8 marcate și 1,8 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 9. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 4,2 la Enfield Town acasă, 2,6 la Whyteleafe în deplasare
  • Principal: 1X — 82% — Modelul dă 67% victorie Enfield Town și 16% egal; acasă, Enfield Town marchează 2,9 și primește 1,3 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 76% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Enfield Town și în 5 din 9 în deplasare la Whyteleafe. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Enfield Town a marcat până la pauză în 8 din 10 meciuri acasă, Whyteleafe în 2 din 9 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-2 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri91%✅ a ieșit
Principal1X82%❌ nu a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri76%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.1, au fost 2. Rezultat 1X2: 2, cu 18% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (82%) nu — rezultatul a căzut în cei 18% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 18% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Chernomorets Balchik – Dorostol · Third League - Northeast (Bulgaria) · 7 noiembrie 2026 · fără rezultat final în bază

Cifrele arhivate: 1 80% · X 4% · 2 16% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 76% · GG 40% · scor probabil 3-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Chernomorets Balchik e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,65–0,39, peste 2,5 la 76%, scor probabil 3-0.

Context: Chernomorets Balchik e pe locul 3 cu 26 de puncte, Dorostol pe locul 17 cu 1. Ultimele 5: Chernomorets Balchik V 4-0, V 2-0, V 3-0, Î 0-2, V 2-1; Dorostol E 1-1, Î 0-3, Î 0-1, Î 0-1, Î 3-4. Directe: Chernomorets Balchik 4-0 Dorostol, Dorostol 0-3 Chernomorets Balchik, Chernomorets Balchik 2-0 Dorostol.

Modelul vs realitate: Chernomorets Balchik, ultimele 10 acasă: 2,4 marcate și 0,8 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Dorostol, ultimele 10 în deplasare: 1,1 marcate și 2,9 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Third League - Northeast, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 82% din 55 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 3,2 la Chernomorets Balchik acasă, 4,0 la Dorostol în deplasare
  • Principal: 1X — 84% — Modelul dă 80% victorie Chernomorets Balchik și 4% egal; acasă, Chernomorets Balchik marchează 2,4 și primește 0,8 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 76% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Chernomorets Balchik și în 8 din 10 în deplasare la Dorostol. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Chernomorets Balchik a marcat până la pauză în 5 din 5 meciuri acasă, Dorostol în 2 din 4 în deplasare.

Three Bridges – Brentwood Town · Non League Premier - Isthmian (England) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 1-1

Cifrele arhivate: 1 47% · X 20% · 2 33% · Peste 1.5 90% · Peste 2.5 75% · GG 68% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Three Bridges e ușor favorită: 47% victorie, 20% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,17–1,80, peste 2,5 la 75%, scor probabil 2-1.

Context: Three Bridges e pe locul 20 cu 9 puncte, Brentwood Town pe locul 19 cu 15. Ultimele 5: Three Bridges Î 1-3, Î 2-3, Î 0-2, E 3-3, Î 1-2; Brentwood Town Î 1-2, Î 1-4, V 4-2, V 3-0, Î 2-3.

Modelul vs realitate: Three Bridges, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 2,4 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Brentwood Town, ultimele 10 în deplasare: 1,0 marcate și 2,2 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate. ⚠️ La ambele marchează, echipele spun altceva: Three Bridges marchează acasă în 8 din 10, Brentwood Town în deplasare în 5 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 90% — Goluri pe meci: 4,4 la Three Bridges acasă, 3,2 la Brentwood Town în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 75% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Three Bridges și în 7 din 10 în deplasare la Brentwood Town
  • Curajos: Ambele marchează — 68% — Three Bridges marchează acasă în 8 din 10, Brentwood Town în deplasare în 5 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Three Bridges a marcat până la pauză în 5 din 8 meciuri acasă, Brentwood Town în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-1 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri90%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri75%❌ nu a ieșit
CurajosAmbele marchează68%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.0, au fost 2. Rezultat 1X2: X, cu 20% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (75%) nu — rezultatul a căzut în cei 25% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 20% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Spartak Plovdiv – Sekirovo Rakovski · Third League - Southeast (Bulgaria) · 7 noiembrie 2026 · fără rezultat final în bază

Cifrele arhivate: 1 78% · X 12% · 2 10% · Peste 1.5 89% · Peste 2.5 74% · GG 57% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Spartak Plovdiv e favorita clară a modelului: 78% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,92–0,95, peste 2,5 la 74%, scor probabil 2-0.

Context: Spartak Plovdiv e pe locul 2 cu 33 de puncte, Sekirovo Rakovski pe locul 17 cu 6. Ultimele 5: Spartak Plovdiv V 3-0, V 2-1, Î 0-1, V 3-1, Î 1-2; Sekirovo Rakovski Î 0-3, Î 3-4, Î 1-2, Î 2-3, E 3-3. Directe: Spartak Plovdiv 0-0 Sekirovo Rakovski, Sekirovo Rakovski 2-1 Spartak Plovdiv, Spartak Plovdiv 3-1 Sekirovo Rakovski.

Modelul vs realitate: Spartak Plovdiv, ultimele 10 acasă: 1,9 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Sekirovo Rakovski, ultimele 10 în deplasare: 1,5 marcate și 3,1 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 90% — Modelul dă 78% victorie Spartak Plovdiv și 12% egal; acasă, Spartak Plovdiv marchează 1,9 și primește 1,2 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 89% — Goluri pe meci: 3,1 la Spartak Plovdiv acasă, 4,6 la Sekirovo Rakovski în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 74% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Spartak Plovdiv și în 8 din 10 în deplasare la Sekirovo Rakovski. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Spartak Plovdiv a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Sekirovo Rakovski în 3 din 10 în deplasare.

FC Luzern – BSC Young Boys · Super League (Switzerland) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 2-3

Cifrele arhivate: 1 32% · X 20% · 2 48% · Peste 1.5 90% · Peste 2.5 74% · GG 67% · scor probabil 1-2. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: BSC Young Boys e ușor favorită: 48% victorie, 20% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,73–2,16, peste 2,5 la 74%, scor probabil 1-2.

Context: FC Luzern e pe locul 8 cu 13 puncte, BSC Young Boys pe locul 2 cu 25. Ultimele 5: FC Luzern E 1-1, Î 1-2, V 1-0, Î 0-4, Î 2-4; BSC Young Boys Î 3-5, V 2-0, V 5-0, V 2-0, V 2-1. Directe: BSC Young Boys 3-3 FC Luzern, FC Luzern 1-2 BSC Young Boys, BSC Young Boys 2-0 FC Luzern.

Modelul vs realitate: FC Luzern, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. BSC Young Boys, ultimele 10 în deplasare: 3,4 marcate și 1,0 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Super League, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 84% din 64 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 90% — Goluri pe meci: 3,6 la FC Luzern acasă, 4,4 la BSC Young Boys în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 74% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la FC Luzern și în 8 din 10 în deplasare la BSC Young Boys
  • Curajos: Ambele marchează — 67% — FC Luzern marchează acasă în 10 din 10, BSC Young Boys în deplasare în 10 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: FC Luzern a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, BSC Young Boys în 8 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-3 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri90%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri74%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează67%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.9, au fost 5. Rezultat 1X2: 2, cu 48% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 48% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Hadamar – Rot-Weiß Walldorf · Oberliga - Hessen (Germany) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 1-1

Cifrele arhivate: 1 59% · X 18% · 2 23% · Peste 1.5 90% · Peste 2.5 74% · GG 65% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Hadamar e ușor favorită: 59% victorie, 18% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,46–1,46, peste 2,5 la 74%, scor probabil 2-1.

Context: Hadamar e pe locul 3 cu 30 de puncte, Rot-Weiß Walldorf pe locul 13 cu 20. Ultimele 5: Hadamar V 5-1, V 6-1, E 2-2, V 2-0, Î 0-1; Rot-Weiß Walldorf Î 1-2, V 2-1, Î 1-3, V 2-1, E 2-2. Directe: Rot-Weiß Walldorf 7-5 Hadamar, Hadamar 1-0 Rot-Weiß Walldorf, Hadamar 0-2 Rot-Weiß Walldorf.

Modelul vs realitate: Hadamar, ultimele 10 acasă: 2,2 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Rot-Weiß Walldorf, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 2,9 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Oberliga - Hessen, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 88% din 113 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 90% — Goluri pe meci: 3,1 la Hadamar acasă, 4,2 la Rot-Weiß Walldorf în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 74% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Hadamar și în 8 din 10 în deplasare la Rot-Weiß Walldorf
  • Curajos: Ambele marchează — 65% — Hadamar marchează acasă în 8 din 10, Rot-Weiß Walldorf în deplasare în 6 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Hadamar a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Rot-Weiß Walldorf în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-1 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri90%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri74%❌ nu a ieșit
CurajosAmbele marchează65%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.9, au fost 2. Rezultat 1X2: X, cu 18% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (74%) nu — rezultatul a căzut în cei 26% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 18% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Osmaniyespor – Adanaspor · 3. Lig - Group 3 (Turkey) · 7 noiembrie 2026 · rezultat final 4-0

Cifrele arhivate: 1 80% · X 9% · 2 11% · Peste 1.5 89% · Peste 2.5 74% · GG 50% · scor probabil 3-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Osmaniyespor e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,22–0,67, peste 2,5 la 74%, scor probabil 3-0.

Context: Osmaniyespor e pe locul 10 cu 12 puncte, Adanaspor pe locul 17 cu 1. Ultimele 5: Osmaniyespor V 4-2, Î 1-3, V 1-0, V 1-0, Î 0-3; Adanaspor E 1-1, Î 1-3, Î 0-3, Î 1-6, Î 0-2.

Modelul vs realitate: Osmaniyespor, ultimele 10 acasă: 1,4 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Adanaspor, ultimele 10 în deplasare: 0,3 marcate și 5,4 primite pe meci, peste 2,5 în 10 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 3. Lig - Group 3, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 74% din 35 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 89% — Goluri pe meci: 3,0 la Osmaniyespor acasă, 5,7 la Adanaspor în deplasare
  • Principal: 1X — 89% — Modelul dă 80% victorie Osmaniyespor și 9% egal; acasă, Osmaniyespor marchează 1,4 și primește 1,6 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 74% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Osmaniyespor și în 10 din 10 în deplasare la Adanaspor. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Osmaniyespor a marcat până la pauză în 2 din 10 meciuri acasă, Adanaspor în 1 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 4-0 (pauză 2-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri89%✅ a ieșit
Principal1X89%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri74%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.9, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

← 6 noiembrie 2026 · toate zilele

Arhivă descriptivă; dovada prospectivă se verifică separat. Statistic · informativ · nu sfat de pariere · 18+