POSEIDON POSEIDON

Analize Pro arhivate · text original neschimbat · verificare la 90 de minute

Analizele Pro din 2 noiembrie 2026

12 analize arhivate, reproduse neschimbate; 12 cu rezultat final și verificarea de a doua zi. Ce e Pro și bilanțul tuturor pick-urilor →

← 1 noiembrie 2026 · toate zilele · 3 noiembrie 2026 →

Benfica – Alverca · Primeira Liga (Portugal) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 67% · X 19% · 2 14% · Peste 1.5 80% · Peste 2.5 58% · GG 51% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Benfica e favorita clară a modelului: 67% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 2,10–0,79, peste 2,5 la 58%, scor probabil 2-0.

Context: Benfica e pe locul 2 cu 22 de puncte, Alverca pe locul 10 cu 11. Ultimele 5: Benfica V 4-1, V 2-1, V 4-1, V 4-1, V 2-0; Alverca Î 0-1, Î 0-2, V 4-1, V 1-0, V 3-1. Directe: Benfica 2-1 Alverca, Alverca 1-2 Benfica.

Modelul vs realitate: Benfica, ultimele 10 acasă: 3,6 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Alverca, ultimele 10 în deplasare: 0,9 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 86% — Modelul dă 67% victorie Benfica și 19% egal; acasă, Benfica marchează 3,6 și primește 0,9 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 80% — Goluri pe meci: 4,5 la Benfica acasă, 2,0 la Alverca în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 58% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la Benfica și în 3 din 10 în deplasare la Alverca. E pick de cotă, cu risc asumat

De urmărit: Prima repriză: Benfica a marcat până la pauză în 10 din 10 meciuri acasă, Alverca în 2 din 9 în deplasare.
ℹ️ xG în analizele POSEIDON = golurile așteptate de modelul nostru pentru fiecare echipă, calibrat pe meciurile trecute, nu xG din șuturi.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri80%❌ nu a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri58%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.9, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 67% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (80%) nu — rezultatul a căzut în cei 20% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 67% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Aveley – St Albans City · Non League Premier - Isthmian (England) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 38% · X 22% · 2 40% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 67% · GG 63% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 38% victorie Aveley, 22% egal, 40% victorie St Albans City. Modelul așteaptă goluri: xG 1,68–1,73, peste 2,5 la 67%, scor probabil 1-1.

Context: Aveley e pe locul 16 cu 17 puncte, St Albans City pe locul 7 cu 23. Ultimele 5: Aveley V 4-3, V 2-1, Î 1-2, V 1-0, E 1-1; St Albans City V 3-1, V 3-1, E 3-3, V 1-0, Î 2-3. Directe: St Albans City 0-1 Aveley, Aveley 0-2 St Albans City, Aveley 1-1 St Albans City.

Modelul vs realitate: Aveley, ultimele 10 acasă: 2,1 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. St Albans City, ultimele 10 în deplasare: 2,0 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 4,1 la Aveley acasă, 3,6 la St Albans City în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 67% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Aveley și în 7 din 10 în deplasare la St Albans City
  • Curajos: Ambele marchează — 63% — Aveley marchează acasă în 9 din 10, St Albans City în deplasare în 9 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Aveley a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, St Albans City în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%❌ nu a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri67%❌ nu a ieșit
CurajosAmbele marchează63%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 38% în model.

Lecția: Modelul a supraestimat golurile: aștepta 3.4, au fost 1. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 38% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Diosgyori VTK – Kecskeméti TE · NB II (Hungary) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 1-3

Cifrele arhivate: 1 36% · X 22% · 2 42% · Peste 1.5 85% · Peste 2.5 66% · GG 62% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 36% victorie Diosgyori VTK, 22% egal, 42% victorie Kecskeméti TE. Modelul așteaptă goluri: xG 1,62–1,76, peste 2,5 la 66%, scor probabil 1-1.

Context: Diosgyori VTK e pe locul 9 cu 15 puncte, Kecskeméti TE pe locul 3 cu 23. Ultimele 5: Diosgyori VTK Î 1-2, V 4-1, E 2-2, E 1-1, V 2-0; Kecskeméti TE V 4-0, V 5-2, Î 1-3, V 2-1, V 1-0. Directe: Diosgyori VTK 2-1 Kecskeméti TE, Kecskeméti TE 0-0 Diosgyori VTK, Diosgyori VTK 1-0 Kecskeméti TE.

Modelul vs realitate: Diosgyori VTK, ultimele 10 acasă: 1,6 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Kecskeméti TE, ultimele 10 în deplasare: 2,4 marcate și 2,1 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 85% — Goluri pe meci: 3,2 la Diosgyori VTK acasă, 4,5 la Kecskeméti TE în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Diosgyori VTK și în 9 din 10 în deplasare la Kecskeméti TE
  • Curajos: Ambele marchează — 62% — Diosgyori VTK marchează acasă în 9 din 10, Kecskeméti TE în deplasare în 10 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Diosgyori VTK a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Kecskeméti TE în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-3 (pauză 1-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri85%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 4. Rezultat 1X2: 2, cu 42% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 42% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Hapoel Kfar Shalem – Ironi Modi'in · Liga Leumit (Israel) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 3-2

Cifrele arhivate: 1 55% · X 21% · 2 24% · Peste 1.5 85% · Peste 2.5 66% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Hapoel Kfar Shalem e ușor favorită: 55% victorie, 21% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,07–1,28, peste 2,5 la 66%, scor probabil 1-1.

Context: Hapoel Kfar Shalem e pe locul 3 cu 23 de puncte, Ironi Modi'in pe locul 13 cu 11. Ultimele 5: Hapoel Kfar Shalem V 9-0, V 3-0, V 4-0, V 2-1, V 2-1; Ironi Modi'in V 3-1, Î 0-6, V 2-0, Î 1-2, V 2-1. Directe: Ironi Modi'in 0-0 Hapoel Kfar Shalem, Hapoel Kfar Shalem 3-2 Ironi Modi'in, Hapoel Kfar Shalem 1-1 Ironi Modi'in.

Modelul vs realitate: Hapoel Kfar Shalem, ultimele 10 acasă: 2,2 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Ironi Modi'in, ultimele 10 în deplasare: 1,5 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Liga Leumit, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 80% din 49 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 85% — Goluri pe meci: 3,9 la Hapoel Kfar Shalem acasă, 2,4 la Ironi Modi'in în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Hapoel Kfar Shalem și în 4 din 10 în deplasare la Ironi Modi'in
  • Curajos: Ambele marchează — 60% — Hapoel Kfar Shalem marchează acasă în 9 din 10, Ironi Modi'in în deplasare în 6 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Hapoel Kfar Shalem a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Ironi Modi'in în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-2 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri85%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează60%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.3, au fost 5. Rezultat 1X2: 1, cu 55% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 55% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Radomiak Radom – Slask Wroclaw · Ekstraklasa (Poland) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 3-1

Cifrele arhivate: 1 36% · X 23% · 2 41% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 64% · GG 61% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 36% victorie Radomiak Radom, 23% egal, 41% victorie Slask Wroclaw. Modelul așteaptă goluri: xG 1,55–1,68, peste 2,5 la 64%, scor probabil 1-1.

Context: Radomiak Radom e pe locul 17 cu 8 puncte, Slask Wroclaw pe locul 15 cu 9. Ultimele 5: Radomiak Radom Î 1-2, Î 3-4, Î 0-1, Î 2-3; Slask Wroclaw Î 1-2, V 2-0, Î 2-3, Î 1-4, Î 0-3. Directe: Radomiak Radom 1-1 Slask Wroclaw, Slask Wroclaw 1-2 Radomiak Radom, Radomiak Radom 0-3 Slask Wroclaw.

Modelul vs realitate: Radomiak Radom, ultimele 10 acasă: 1,8 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Slask Wroclaw, ultimele 10 în deplasare: 1,8 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Ekstraklasa, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 82% din 33 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 3,4 la Radomiak Radom acasă, 3,4 la Slask Wroclaw în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 64% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Radomiak Radom și în 8 din 10 în deplasare la Slask Wroclaw
  • Curajos: Ambele marchează — 61% — Radomiak Radom marchează acasă în 8 din 10, Slask Wroclaw în deplasare în 10 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Radomiak Radom a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Slask Wroclaw în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-1 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri64%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează61%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 36% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 36% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Hapoel Ramat Gan – Maccabi Tel Aviv · Ligat Ha'al (Israel) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 0-5

Cifrele arhivate: 1 30% · X 22% · 2 48% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 64% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Maccabi Tel Aviv e ușor favorită: 48% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,39–1,83, peste 2,5 la 64%, scor probabil 1-1.

Context: Hapoel Ramat Gan e pe locul 11 cu 6 puncte, Maccabi Tel Aviv pe locul 2 cu 20. Ultimele 5: Hapoel Ramat Gan Î 1-2, V 2-0, Î 0-4, Î 0-1, V 2-0; Maccabi Tel Aviv Î 2-3, V 6-2, E 0-0, E 0-0, V 2-1.

Modelul vs realitate: Hapoel Ramat Gan, ultimele 10 acasă: 1,7 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Maccabi Tel Aviv, ultimele 10 în deplasare: 2,4 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Ligat Ha'al, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 83% din 35 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 3,4 la Hapoel Ramat Gan acasă, 3,3 la Maccabi Tel Aviv în deplasare
  • Principal: X2 — 70% — Modelul dă 48% victorie Maccabi Tel Aviv și 22% egal; în deplasare, Maccabi Tel Aviv marchează 2,4 și primește 0,9 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 64% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la Hapoel Ramat Gan și în 7 din 10 în deplasare la Maccabi Tel Aviv. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Hapoel Ramat Gan a marcat până la pauză în 5 din 9 meciuri acasă, Maccabi Tel Aviv în 7 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-5 (pauză 0-3)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
PrincipalX270%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri64%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 5. Rezultat 1X2: 2, cu 48% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 48% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Osters IF – Helsingborg · Superettan (Sweden) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 3-0

Cifrele arhivate: 1 50% · X 22% · 2 28% · Peste 1.5 83% · Peste 2.5 63% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Osters IF e ușor favorită: 50% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,87–1,32, peste 2,5 la 63%, scor probabil 1-1.

Context: Osters IF e pe locul 7 cu 42 de puncte, Helsingborg pe locul 12 cu 32. Ultimele 5: Osters IF V 5-4, V 3-1, Î 0-2, Î 2-3, Î 1-3; Helsingborg E 1-1, E 0-0, Î 0-2, E 0-0, Î 0-1. Directe: Helsingborg 4-1 Osters IF, Osters IF 1-0 Helsingborg, Helsingborg 3-2 Osters IF.

Modelul vs realitate: Osters IF, ultimele 10 acasă: 1,6 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Helsingborg, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Superettan, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 76% din 114 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 83% — Goluri pe meci: 3,1 la Osters IF acasă, 3,0 la Helsingborg în deplasare
  • Principal: 1X — 72% — Modelul dă 50% victorie Osters IF și 22% egal; acasă, Osters IF marchează 1,6 și primește 1,5 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 63% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Osters IF și în 4 din 10 în deplasare la Helsingborg. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Osters IF a marcat până la pauză în 3 din 9 meciuri acasă, Helsingborg în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri83%✅ a ieșit
Principal1X72%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri63%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 50% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 50% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bashkimi Kumanovo – Aresimi · First League (Macedonia) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 38% · X 23% · 2 40% · Peste 1.5 83% · Peste 2.5 63% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 38% victorie Bashkimi Kumanovo, 23% egal, 40% victorie Aresimi. Modelul așteaptă goluri: xG 1,56–1,63, peste 2,5 la 63%, scor probabil 1-1.

Context: Bashkimi Kumanovo e pe locul 9 cu 7 puncte, Aresimi pe locul 8 cu 10. Ultimele 5: Bashkimi Kumanovo Î 0-2, Î 1-3, Î 0-3, V 2-1, Î 0-3; Aresimi Î 3-4, E 1-1, E 1-1, V 12-0, Î 0-6. Directe: Aresimi 1-0 Bashkimi Kumanovo, Aresimi 1-1 Bashkimi Kumanovo, Aresimi 4-2 Bashkimi Kumanovo.

Modelul vs realitate: Bashkimi Kumanovo, ultimele 10 acasă: 0,9 marcate și 2,5 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Aresimi, ultimele 10 în deplasare: 1,7 marcate și 2,6 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. ⚠️ La ambele marchează, echipele spun altceva: Bashkimi Kumanovo marchează acasă în 4 din 10, Aresimi în deplasare în 5 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 83% — Goluri pe meci: 3,4 la Bashkimi Kumanovo acasă, 4,3 la Aresimi în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 63% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Bashkimi Kumanovo și în 5 din 10 în deplasare la Aresimi
  • Curajos: Ambele marchează — 60% — Bashkimi Kumanovo marchează acasă în 4 din 10, Aresimi în deplasare în 5 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Bashkimi Kumanovo a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Aresimi în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri83%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri63%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează60%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 38% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 38% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Chojniczanka Chojnice – Avia Świdnik · II Liga - East (Poland) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 36% · X 23% · 2 41% · Peste 1.5 83% · Peste 2.5 63% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 36% victorie Chojniczanka Chojnice, 23% egal, 41% victorie Avia Świdnik. Modelul așteaptă goluri: xG 1,51–1,64, peste 2,5 la 63%, scor probabil 1-1.

Context: Chojniczanka Chojnice e pe locul 13 cu 18 puncte, Avia Świdnik pe locul 14 cu 17. Ultimele 5: Chojniczanka Chojnice Î 2-3, V 2-1, E 2-2, Î 1-3, V 3-1; Avia Świdnik V 2-1, Î 0-2, V 2-1, V 1-0, E 1-1.

Modelul vs realitate: Chojniczanka Chojnice, ultimele 10 acasă: 1,8 marcate și 1,8 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Avia Świdnik, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe II Liga - East, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 76% din 97 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 83% — Goluri pe meci: 3,6 la Chojniczanka Chojnice acasă, 2,8 la Avia Świdnik în deplasare
  • Principal: X2 — 64% — Modelul dă 41% victorie Avia Świdnik și 23% egal; în deplasare, Avia Świdnik marchează 1,3 și primește 1,5 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 63% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Chojniczanka Chojnice și în 5 din 10 în deplasare la Avia Świdnik. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Chojniczanka Chojnice a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Avia Świdnik în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri83%❌ nu a ieșit
PrincipalX264%❌ nu a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri63%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 36% în model.

Lecția: Modelul a supraestimat golurile: aștepta 3.1, au fost 1. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 36% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Maccabi Kabilio Jaffa – Hapoel Kfar Saba · Liga Leumit (Israel) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 0-3

Cifrele arhivate: 1 37% · X 23% · 2 40% · Peste 1.5 82% · Peste 2.5 62% · GG 59% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 37% victorie Maccabi Kabilio Jaffa, 23% egal, 40% victorie Hapoel Kfar Saba. Modelul așteaptă goluri: xG 1,51–1,60, peste 2,5 la 62%, scor probabil 1-1.

Context: Maccabi Kabilio Jaffa e pe locul 15 cu 9 puncte, Hapoel Kfar Saba pe locul 11 cu 12. Ultimele 5: Maccabi Kabilio Jaffa Î 1-3, V 1-0, Î 0-2, Î 0-3, V 1-0; Hapoel Kfar Saba V 2-0, V 4-0, Î 2-4, Î 0-2, Î 1-2. Directe: Hapoel Kfar Saba 2-2 Maccabi Kabilio Jaffa, Maccabi Kabilio Jaffa 1-2 Hapoel Kfar Saba, Hapoel Kfar Saba 2-1 Maccabi Kabilio Jaffa.

Modelul vs realitate: Maccabi Kabilio Jaffa, ultimele 10 acasă: 1,8 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Hapoel Kfar Saba, ultimele 10 în deplasare: 1,9 marcate și 1,9 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Liga Leumit, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 80% din 49 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 82% — Goluri pe meci: 3,8 la Maccabi Kabilio Jaffa acasă, 3,8 la Hapoel Kfar Saba în deplasare
  • Principal: X2 — 63% — Modelul dă 40% victorie Hapoel Kfar Saba și 23% egal; în deplasare, Hapoel Kfar Saba marchează 1,9 și primește 1,9 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 62% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Maccabi Kabilio Jaffa și în 5 din 10 în deplasare la Hapoel Kfar Saba. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Maccabi Kabilio Jaffa a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Hapoel Kfar Saba în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-3 (pauză 0-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri82%✅ a ieșit
PrincipalX263%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 40% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 40% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bokelj – Buducnost Podgorica · First League (Montenegro) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 0-1

Cifrele arhivate: 1 36% · X 31% · 2 33% · Peste 1.5 64% · Peste 2.5 38% · GG 46% · scor probabil 0-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 36% victorie Bokelj, 31% egal, 33% victorie Buducnost Podgorica. Modelul așteaptă un meci închis: xG 1,03–0,97, sub 2,5 la 62%, scor probabil 0-0.

Context: Bokelj e pe locul 5 cu 19 puncte, Buducnost Podgorica pe locul 1 cu 22. Ultimele 5: Bokelj E 0-0, V 2-0, Î 0-4, E 1-1; Buducnost Podgorica V 3-2, E 3-3, V 1-0, E 1-1, E 0-0. Directe: Bokelj 1-1 Buducnost Podgorica, Buducnost Podgorica 0-0 Bokelj, Buducnost Podgorica 2-1 Bokelj.

Modelul vs realitate: Bokelj, ultimele 10 acasă: 1,4 marcate și 0,3 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10. Buducnost Podgorica, ultimele 10 în deplasare: 1,0 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 2 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: Sub 3,5 goluri — 82% — Goluri pe meci: 1,7 la Bokelj acasă, 1,9 la Buducnost Podgorica în deplasare
  • Principal: 1X — 67% — Modelul dă 36% victorie Bokelj și 31% egal; acasă, Bokelj marchează 1,4 și primește 0,3 pe meci

De urmărit: Prima repriză: Bokelj a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Buducnost Podgorica în 2 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-1 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăSub 3,5 goluri82%✅ a ieșit
Principal1X67%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.0, au fost 1. Rezultat 1X2: 2, cu 33% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (67%) nu — rezultatul a căzut în cei 33% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 33% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Krylya Sovetov – Zenit Saint Petersburg · Premier League (Russia) · 2 noiembrie 2026 · rezultat final 0-3

Cifrele arhivate: 1 19% · X 22% · 2 59% · Peste 1.5 77% · Peste 2.5 54% · GG 51% · scor probabil 0-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Zenit Saint Petersburg e ușor favorită: 59% victorie, 22% egal. La goluri, meciul e la mijloc: xG 0,87–1,83, peste 2,5 la 54%, scor probabil 0-1.

Context: Ultimele 5: Krylya Sovetov V 2-0, V 2-0, Î 1-2, Î 0-2, E 1-1; Zenit Saint Petersburg V 3-2, V 2-0, V 3-2, V 2-1, V 3-2. Directe: Krylia Sovetov 0-0 Zenit, Zenit 2-1 Krylia Sovetov, Krylia Sovetov 1-1 Zenit. Absențe: Krylia Sovetov: S. Pesjakov (Injury); Zenit: I. Diveev (Inactive); Krylia Sovetov: S. Pesjakov (Injury); Zenit: I. Diveev (Inactive).

Modelul vs realitate: Krylya Sovetov, ultimele 10 acasă: 1,1 marcate și 1,7 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Zenit Saint Petersburg, ultimele 10 în deplasare: 2,0 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: X2 — 81% — Modelul dă 59% victorie Zenit Saint Petersburg și 22% egal; în deplasare, Zenit Saint Petersburg marchează 2,0 și primește 0,9 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 77% — Goluri pe meci: 2,8 la Krylya Sovetov acasă, 2,9 la Zenit Saint Petersburg în deplasare

De urmărit: Prima repriză: Krylya Sovetov a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Zenit Saint Petersburg în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-3 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăX281%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri77%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.7, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 59% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 59% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

← 1 noiembrie 2026 · toate zilele · 3 noiembrie 2026 →

Arhivă descriptivă; dovada prospectivă se verifică separat. Statistic · informativ · nu sfat de pariere · 18+