POSEIDON POSEIDON

Analize Pro arhivate · text original neschimbat · verificare la 90 de minute

Analizele Pro din 3 noiembrie 2026

12 analize arhivate, reproduse neschimbate; 11 cu rezultat final și verificarea de a doua zi. Ce e Pro și bilanțul tuturor pick-urilor →

← 2 noiembrie 2026 · toate zilele

NEC – UPDF · Premier League (Uganda) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 66% · X 23% · 2 11% · Peste 1.5 69% · Peste 2.5 44% · GG 41% · scor probabil 1-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: NEC e favorita clară a modelului: 66% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 1,73–0,53, peste 2,5 la 44%, scor probabil 1-0.

Context: NEC e pe locul 2 cu 20 de puncte, UPDF pe locul 13 cu 8. Ultimele 5: NEC V 1-0, V 5-1, Î 1-2, V 2-0, E 0-0; UPDF Î 0-1, Î 0-1, Î 0-2, V 2-1. Directe: NEC 1-0 UPDF, UPDF 0-0 NEC, UPDF 0-0 NEC.

Modelul vs realitate: NEC, ultimele 10 acasă: 1,6 marcate și 0,7 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10. UPDF, ultimele 10 în deplasare: 0,9 marcate și 1,3 primite pe meci, peste 2,5 în 4 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 89% — Modelul dă 66% victorie NEC și 23% egal; acasă, NEC marchează 1,6 și primește 0,7 pe meci
  • Principal: Sub 3,5 goluri — 77% — Goluri pe meci: 2,3 la NEC acasă, 2,2 la UPDF în deplasare

De urmărit: Prima repriză: NEC a marcat până la pauză în 3 din 10 meciuri acasă, UPDF în 3 din 10 în deplasare.
ℹ️ xG în analizele POSEIDON = golurile așteptate de modelul nostru pentru fiecare echipă, calibrat pe meciurile trecute, nu xG din șuturi.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X89%✅ a ieșit
PrincipalSub 3,5 goluri77%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.3, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 66% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 66% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Brentwood Town – Leatherhead · Non League Premier - Isthmian (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-2

Cifrele arhivate: 1 41% · X 21% · 2 38% · Peste 1.5 88% · Peste 2.5 71% · GG 65% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 41% victorie Brentwood Town, 21% egal, 38% victorie Leatherhead. Modelul așteaptă goluri: xG 1,87–1,82, peste 2,5 la 71%, scor probabil 1-1.

Context: Brentwood Town e pe locul 19 cu 15 puncte, Leatherhead pe locul 14 cu 18. Ultimele 5: Brentwood Town Î 1-4, V 4-2, V 3-0, Î 2-3, Î 0-3; Leatherhead V 7-2, Î 0-1, E 2-2, Î 2-5, E 3-3.

Modelul vs realitate: Brentwood Town, ultimele 10 acasă: 2,8 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Leatherhead, ultimele 10 în deplasare: 1,8 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 88% — Goluri pe meci: 4,8 la Brentwood Town acasă, 3,4 la Leatherhead în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 71% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la Brentwood Town și în 6 din 10 în deplasare la Leatherhead
  • Curajos: Ambele marchează — 65% — Brentwood Town marchează acasă în 10 din 10, Leatherhead în deplasare în 9 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Brentwood Town a marcat până la pauză în 10 din 10 meciuri acasă, Leatherhead în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-2 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri88%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri71%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează65%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.7, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 38% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 38% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Anstey Nomads – Real Bedford · Non League Premier - Southern Central (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-2

Cifrele arhivate: 1 48% · X 21% · 2 31% · Peste 1.5 88% · Peste 2.5 71% · GG 65% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Anstey Nomads e ușor favorită: 48% victorie, 21% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,05–1,61, peste 2,5 la 71%, scor probabil 1-1.

Context: Anstey Nomads e pe locul 9 cu 23 de puncte, Real Bedford pe locul 1 cu 32. Ultimele 5: Anstey Nomads V 4-1, E 2-2, Î 0-1, Î 0-3; Real Bedford Î 1-4, Î 0-1, Î 1-3, E 2-2, V 4-0.

Modelul vs realitate: Anstey Nomads, ultimele 10 acasă: 1,8 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Real Bedford, ultimele 10 în deplasare: 2,4 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Southern Central, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 81% din 86 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 88% — Goluri pe meci: 2,9 la Anstey Nomads acasă, 4,0 la Real Bedford în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 71% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Anstey Nomads și în 8 din 10 în deplasare la Real Bedford
  • Curajos: Ambele marchează — 65% — Anstey Nomads marchează acasă în 8 din 10, Real Bedford în deplasare în 10 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Anstey Nomads a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Real Bedford în 7 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-2 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri88%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri71%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează65%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.7, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 31% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 31% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bury – Avro · Non League Premier - Northern (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 2-2

Cifrele arhivate: 1 53% · X 21% · 2 27% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 68% · GG 62% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Bury e ușor favorită: 53% victorie, 21% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,06–1,39, peste 2,5 la 68%, scor probabil 1-1.

Context: Bury e pe locul 11 cu 22 de puncte, Avro pe locul 6 cu 28. Ultimele 5: Bury Î 1-2, V 5-3, V 3-0, Î 1-3, E 1-1; Avro Î 0-1, V 2-1, V 3-2, Î 0-2, Î 1-3. Directe: Bury 1-1 Avro, Avro 1-1 Bury, Avro 1-2 Bury.

Modelul vs realitate: Bury, ultimele 10 acasă: 4,0 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Avro, ultimele 10 în deplasare: 1,7 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Northern, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 82% din 73 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 5,1 la Bury acasă, 3,2 la Avro în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 68% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la Bury și în 5 din 10 în deplasare la Avro
  • Curajos: Ambele marchează — 62% — Bury marchează acasă în 10 din 10, Avro în deplasare în 7 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Bury a marcat până la pauză în 9 din 10 meciuri acasă, Avro în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-2 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri68%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.5, au fost 4. Rezultat 1X2: X, cu 21% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 21% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Eastbourne Borough – Stanway Rovers · Non League Premier - Isthmian (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-0

Cifrele arhivate: 1 63% · X 19% · 2 19% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 67% · GG 59% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Eastbourne Borough e favorita clară a modelului: 63% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,29–1,13, peste 2,5 la 67%, scor probabil 2-1.

Context: Eastbourne Borough e pe locul 3 cu 28 de puncte, Stanway Rovers pe locul 21 cu 7. Ultimele 5: Eastbourne Borough V 2-0, V 2-1, E 2-2, V 2-0, Î 0-3; Stanway Rovers Î 2-7, V 3-0, Î 0-2, Î 1-4.

Modelul vs realitate: Eastbourne Borough, ultimele 10 acasă: 2,3 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Stanway Rovers, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 3,0 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 3,4 la Eastbourne Borough acasă, 4,3 la Stanway Rovers în deplasare
  • Principal: 1X — 81% — Modelul dă 63% victorie Eastbourne Borough și 19% egal; acasă, Eastbourne Borough marchează 2,3 și primește 1,1 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 67% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Eastbourne Borough și în 8 din 10 în deplasare la Stanway Rovers. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Eastbourne Borough a marcat până la pauză în 8 din 10 meciuri acasă, Stanway Rovers în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-0 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%❌ nu a ieșit
Principal1X81%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri67%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 1. Rezultat 1X2: 1, cu 63% în model.

Lecția: Modelul a supraestimat golurile: aștepta 3.4, au fost 1. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 63% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Wingate & Finchley – Burgess Hill Town · Non League Premier - Isthmian (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-1

Cifrele arhivate: 1 48% · X 22% · 2 30% · Peste 1.5 86% · Peste 2.5 67% · GG 62% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Wingate & Finchley e ușor favorită: 48% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,92–1,48, peste 2,5 la 67%, scor probabil 1-1.

Context: Wingate & Finchley e pe locul 10 cu 21 de puncte, Burgess Hill Town pe locul 13 cu 20. Ultimele 5: Wingate & Finchley E 2-2, V 2-0, V 4-2, V 4-1, V 2-0; Burgess Hill Town Î 0-6, Î 1-3, E 3-3, V 3-2, Î 2-4. Directe: Wingate & Finchley 1-2 Burgess Hill Town, Burgess Hill Town 3-2 Wingate & Finchley.

Modelul vs realitate: Wingate & Finchley, ultimele 10 acasă: 1,6 marcate și 1,4 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Burgess Hill Town, ultimele 10 în deplasare: 1,5 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Non League Premier - Isthmian, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 85% din 123 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 86% — Goluri pe meci: 3,0 la Wingate & Finchley acasă, 3,5 la Burgess Hill Town în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 67% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Wingate & Finchley și în 6 din 10 în deplasare la Burgess Hill Town
  • Curajos: Ambele marchează — 62% — Wingate & Finchley marchează acasă în 8 din 10, Burgess Hill Town în deplasare în 8 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Wingate & Finchley a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Burgess Hill Town în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-1 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri86%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri67%❌ nu a ieșit
CurajosAmbele marchează62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.4, au fost 2. Rezultat 1X2: X, cu 22% în model.

Lecția: Cifra de bază a ținut; pick-ul principal (67%) nu — rezultatul a căzut în cei 33% pe care analiza îi declara. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 22% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bracknell Town – Chertsey Town · Non League Premier - Southern South (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-2

Cifrele arhivate: 1 31% · X 22% · 2 47% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 64% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Chertsey Town e ușor favorită: 47% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,40–1,81, peste 2,5 la 64%, scor probabil 1-1.

Context: Bracknell Town e pe locul 18 cu 14 puncte, Chertsey Town pe locul 8 cu 23. Ultimele 5: Bracknell Town Î 2-3, Î 1-3, Î 0-4, V 1-0, Î 1-4; Chertsey Town V 4-3, E 2-2, V 4-0, V 2-0, Î 0-2. Directe: Bracknell Town 2-4 Chertsey Town, Chertsey Town 1-1 Bracknell Town, Chertsey Town 3-1 Bracknell Town.

Modelul vs realitate: Bracknell Town, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Chertsey Town, ultimele 10 în deplasare: 2,1 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Non League Premier - Southern South, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 84% din 119 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 3,5 la Bracknell Town acasă, 3,7 la Chertsey Town în deplasare
  • Principal: X2 — 69% — Modelul dă 47% victorie Chertsey Town și 22% egal; în deplasare, Chertsey Town marchează 2,1 și primește 1,6 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 64% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Bracknell Town și în 7 din 10 în deplasare la Chertsey Town. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Bracknell Town a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Chertsey Town în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-2 (pauză 0-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
PrincipalX269%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri64%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.2, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 47% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 47% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Stamford – Bromsgrove Sporting · Non League Premier - Southern Central (England) · 3 noiembrie 2026 · fără rezultat final în bază

Cifrele arhivate: 1 16% · X 22% · 2 62% · Peste 1.5 75% · Peste 2.5 52% · GG 49% · scor probabil 0-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Bromsgrove Sporting e favorita clară a modelului: 62% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 0,76–1,82, peste 2,5 la 52%, scor probabil 0-1.

Context: Stamford e pe locul 22 cu 4 puncte, Bromsgrove Sporting pe locul 3 cu 31. Ultimele 5: Stamford Î 0-4, V 1-0, Î 0-3, Î 0-4, E 0-0; Bromsgrove Sporting V 5-1, E 2-2, V 1-0, E 1-1, V 2-1. Directe: Stamford 2-2 Bromsgrove Sporting, Bromsgrove Sporting 2-0 Stamford, Bromsgrove Sporting 0-1 Stamford.

Modelul vs realitate: Stamford, ultimele 10 acasă: 0,2 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Bromsgrove Sporting, ultimele 10 în deplasare: 2,0 marcate și 0,9 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: X2 — 84% — Modelul dă 62% victorie Bromsgrove Sporting și 22% egal; în deplasare, Bromsgrove Sporting marchează 2,0 și primește 0,9 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 75% — Goluri pe meci: 2,2 la Stamford acasă, 2,9 la Bromsgrove Sporting în deplasare

De urmărit: Prima repriză: Stamford a marcat până la pauză în 1 din 10 meciuri acasă, Bromsgrove Sporting în 6 din 10 în deplasare.

Otrant-Olympic – Arsenal Tivat · First League (Montenegro) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 3-1

Cifrele arhivate: 1 62% · X 21% · 2 17% · Peste 1.5 78% · Peste 2.5 55% · GG 51% · scor probabil 1-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Otrant-Olympic e favorita clară a modelului: 62% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 1,92–0,85, peste 2,5 la 55%, scor probabil 1-0.

Context: Otrant-Olympic e pe locul 4 cu 21 de puncte, Arsenal Tivat pe locul 10 cu 9. Ultimele 5: Otrant-Olympic Î 0-2, E 1-1, V 3-2, Î 0-3, E 2-2; Arsenal Tivat E 0-0, E 3-3, Î 1-2, E 1-1. Directe: Arsenal Tivat 1-2 Otrant-Olympic, Otrant-Olympic 4-1 Arsenal Tivat, Arsenal Tivat 2-1 Otrant-Olympic.

Modelul vs realitate: Otrant-Olympic, ultimele 10 acasă: 1,7 marcate și 1,4 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Arsenal Tivat, ultimele 10 în deplasare: 1,1 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 83% — Modelul dă 62% victorie Otrant-Olympic și 21% egal; acasă, Otrant-Olympic marchează 1,7 și primește 1,4 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 78% — Goluri pe meci: 3,1 la Otrant-Olympic acasă, 3,1 la Arsenal Tivat în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 55% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Otrant-Olympic și în 7 din 10 în deplasare la Arsenal Tivat. E pick de cotă, cu risc asumat

De urmărit: Prima repriză: Otrant-Olympic a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Arsenal Tivat în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-1 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X83%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri78%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri55%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.8, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 62% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 62% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

QPR – Burnley · Championship (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 1-1

Cifrele arhivate: 1 63% · X 20% · 2 17% · Peste 1.5 82% · Peste 2.5 62% · GG 55% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: QPR e favorita clară a modelului: 63% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,14–0,98, peste 2,5 la 62%, scor probabil 2-0.

Context: QPR e pe locul 9 cu 20 de puncte, Burnley pe locul 22 cu 9. Ultimele 5: QPR Î 1-4, V 5-0, Î 0-3, V 4-1, E 1-1; Burnley E 0-0, Î 1-4, Î 1-2, E 2-2, V 4-0. Directe: QPR 0-5 Burnley, Burnley 0-0 QPR, Burnley 1-2 QPR. Absențe: QPR: R. Burrell (Inactive); QPR: T. Lamptey (Inactive); QPR: N. Madsen (Injury); QPR: A. S. Mbengue (Knee Injury).

Modelul vs realitate: QPR, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 1,1 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Burnley, ultimele 10 în deplasare: 1,2 marcate și 2,2 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 83% — Modelul dă 63% victorie QPR și 20% egal; acasă, QPR marchează 2,0 și primește 1,1 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 82% — Goluri pe meci: 3,1 la QPR acasă, 3,4 la Burnley în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 62% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la QPR și în 7 din 10 în deplasare la Burnley. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: QPR a marcat până la pauză în 5 din 10 meciuri acasă, Burnley în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 1-1 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X83%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri82%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri62%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 2. Rezultat 1X2: X, cu 20% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 20% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Bury Town – Kettering Town · Non League Premier - Southern Central (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 2-3

Cifrele arhivate: 1 34% · X 23% · 2 43% · Peste 1.5 83% · Peste 2.5 63% · GG 60% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Meci echilibrat în model: 34% victorie Bury Town, 23% egal, 43% victorie Kettering Town. Modelul așteaptă goluri: xG 1,45–1,70, peste 2,5 la 63%, scor probabil 1-1.

Context: Bury Town e pe locul 2 cu 32 de puncte, Kettering Town pe locul 7 cu 25. Ultimele 5: Bury Town E 2-2, Î 1-5, E 2-2, V 2-0, Î 0-5; Kettering Town Î 1-4, V 3-2, V 6-2, V 4-0, Î 1-2. Directe: Bury Town 0-1 Kettering Town, Kettering Town 3-3 Bury Town.

Modelul vs realitate: Bury Town, ultimele 10 acasă: 1,7 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Kettering Town, ultimele 10 în deplasare: 1,5 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Non League Premier - Southern Central, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 81% din 86 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 83% — Goluri pe meci: 3,2 la Bury Town acasă, 3,1 la Kettering Town în deplasare
  • Principal: X2 — 66% — Modelul dă 43% victorie Kettering Town și 23% egal; în deplasare, Kettering Town marchează 1,5 și primește 1,6 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 63% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Bury Town și în 6 din 10 în deplasare la Kettering Town. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Bury Town a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Kettering Town în 5 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-3 (pauză 2-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri83%✅ a ieșit
PrincipalX266%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri63%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 5. Rezultat 1X2: 2, cu 43% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 43% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Guiseley AFC – Leek Town · Non League Premier - Northern (England) · 3 noiembrie 2026 · rezultat final 4-1

Cifrele arhivate: 1 54% · X 22% · 2 24% · Peste 1.5 82% · Peste 2.5 62% · GG 58% · scor probabil 1-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Guiseley AFC e ușor favorită: 54% victorie, 22% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 1,92–1,17, peste 2,5 la 62%, scor probabil 1-1.

Context: Guiseley AFC e pe locul 3 cu 29 de puncte, Leek Town pe locul 19 cu 14. Ultimele 5: Guiseley AFC E 2-2, V 3-1, V 2-1, V 3-0, V 1-0; Leek Town Î 1-2, Î 3-5, V 4-1, V 2-1, E 2-2. Directe: Guiseley AFC 1-0 Leek Town, Leek Town 4-0 Guiseley AFC, Leek Town 2-2 Guiseley AFC.

Modelul vs realitate: Guiseley AFC, ultimele 10 acasă: 2,2 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Leek Town, ultimele 10 în deplasare: 2,3 marcate și 2,1 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 78–85% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 80,9% din 16029 de cazuri. Pe Non League Premier - Northern, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 82% din 73 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 82% — Goluri pe meci: 3,4 la Guiseley AFC acasă, 4,4 la Leek Town în deplasare
  • Principal: 1X — 76% — Modelul dă 54% victorie Guiseley AFC și 22% egal; acasă, Guiseley AFC marchează 2,2 și primește 1,2 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 62% — Peste 2,5 în 8 din 10 meciuri acasă la Guiseley AFC și în 8 din 10 în deplasare la Leek Town. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Guiseley AFC a marcat până la pauză în 9 din 10 meciuri acasă, Leek Town în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 4-1 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri82%✅ a ieșit
Principal1X76%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 5. Rezultat 1X2: 1, cu 54% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 54% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

← 2 noiembrie 2026 · toate zilele

Arhivă descriptivă; dovada prospectivă se verifică separat. Statistic · informativ · nu sfat de pariere · 18+