POSEIDON POSEIDON

Analize Pro arhivate · text original neschimbat · verificare la 90 de minute

Analizele Pro din 31 octombrie 2026

12 analize arhivate, reproduse neschimbate; 12 cu rezultat final și verificarea de a doua zi. Ce e Pro și bilanțul tuturor pick-urilor →

← 30 octombrie 2026 · toate zilele · 1 noiembrie 2026 →

Muş Menderesspor – Adana Demirspor · 2. Lig (Turkey) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 7-1

Cifrele arhivate: 1 80% · X 3% · 2 17% · Peste 1.5 95% · Peste 2.5 85% · GG 49% · scor probabil 4-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Muş Menderesspor e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 4,37–0,61, peste 2,5 la 85%, scor probabil 4-0.

Context: Ultimele 5: Muş Menderesspor V 2-1, Î 2-3, V 4-2, V 1-0, V 1-0; Adana Demirspor Î 0-1, Î 0-2, V 3-0, Î 1-6, Î 0-2.

Modelul vs realitate: Muş Menderesspor, ultimele 10 acasă: 2,8 marcate și 0,8 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Adana Demirspor, ultimele 10 în deplasare: 0,5 marcate și 3,8 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 2. Lig, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 79% din 119 meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 95% — Goluri pe meci: 3,6 la Muş Menderesspor acasă, 4,3 la Adana Demirspor în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 85% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Muş Menderesspor și în 6 din 10 în deplasare la Adana Demirspor
  • Curajos: Victorie Muş Menderesspor — 80% — Modelul dă 80% victorie Muş Menderesspor și 3% egal; acasă, Muş Menderesspor marchează 2,8 și primește 0,8 pe meci. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Muş Menderesspor a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Adana Demirspor în 3 din 10 în deplasare.
ℹ️ xG în analizele POSEIDON = golurile așteptate de modelul nostru pentru fiecare echipă, calibrat pe meciurile trecute, nu xG din șuturi.

Verificarea de a doua zi · 7-1 (pauză 2-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri95%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri85%✅ a ieșit
CurajosVictorie Muş Menderesspor80%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 5.0, au fost 8. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Volov Shumen – Olympic Varna · Third League - Northeast (Bulgaria) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 80% · X 8% · 2 12% · Peste 1.5 93% · Peste 2.5 80% · GG 56% · scor probabil 3-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Volov Shumen e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,61–0,86, peste 2,5 la 80%, scor probabil 3-0.

Context: Volov Shumen e pe locul 2 cu 23 de puncte, Olympic Varna pe locul 11 cu 12. Ultimele 5: Volov Shumen E 1-1, V 2-1, V 2-1, Î 1-2, Î 0-2; Olympic Varna V 2-0, Î 0-3, V 1-0, Î 2-3, Î 0-2. Directe: Volov Shumen 2-0 Olympic Varna, Olympic Varna 1-2 Volov Shumen.

Modelul vs realitate: Volov Shumen, ultimele 10 acasă: 3,8 marcate și 0,7 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Olympic Varna, ultimele 10 în deplasare: 1,4 marcate și 3,2 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Third League - Northeast, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 82% din 55 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 93% — Goluri pe meci: 4,5 la Volov Shumen acasă, 4,6 la Olympic Varna în deplasare
  • Principal: 1X — 88% — Modelul dă 80% victorie Volov Shumen și 8% egal; acasă, Volov Shumen marchează 3,8 și primește 0,7 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 80% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Volov Shumen și în 8 din 10 în deplasare la Olympic Varna. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Volov Shumen a marcat până la pauză în 6 din 8 meciuri acasă, Olympic Varna în 1 din 7 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 0-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri93%✅ a ieșit
Principal1X88%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri80%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.5, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Spartak Soběslav – Strakonice · 4. liga - Divizie A (Czech-Republic) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 3-1

Cifrele arhivate: 1 73% · X 13% · 2 14% · Peste 1.5 93% · Peste 2.5 80% · GG 64% · scor probabil 3-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Spartak Soběslav e favorita clară a modelului: 73% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,09–1,30, peste 2,5 la 80%, scor probabil 3-1.

Context: Spartak Soběslav e pe locul 8 cu 18 puncte, Strakonice pe locul 12 cu 7. Ultimele 5: Spartak Soběslav E 2-2, E 2-2, Î 2-3, V 2-1, V 2-1; Strakonice Î 1-2, Î 0-6, Î 1-4, Î 1-2, Î 2-3.

Modelul vs realitate: Spartak Soběslav, ultimele 10 acasă: 2,6 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 9 din 10. Strakonice, ultimele 5 în deplasare: 1,2 marcate și 4,0 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 5. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 4. liga - Divizie A, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 83% din 71 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 93% — Goluri pe meci: 4,1 la Spartak Soběslav acasă, 5,2 la Strakonice în deplasare
  • Principal: 1X — 86% — Modelul dă 73% victorie Spartak Soběslav și 13% egal; acasă, Spartak Soběslav marchează 2,6 și primește 1,5 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 80% — Peste 2,5 în 9 din 10 meciuri acasă la Spartak Soběslav și în 5 din 5 în deplasare la Strakonice. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Spartak Soběslav a marcat până la pauză în 8 din 10 meciuri acasă, Strakonice în 2 din 5 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-1 (pauză 2-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri93%✅ a ieșit
Principal1X86%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri80%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.4, au fost 4. Rezultat 1X2: 1, cu 73% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 73% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Cigand SE – Füzesabony · NB III - Northeast (Hungary) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 77% · X 14% · 2 9% · Peste 1.5 82% · Peste 2.5 62% · GG 48% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Cigand SE e favorita clară a modelului: 77% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,47–0,65, peste 2,5 la 62%, scor probabil 2-0.

Context: Cigand SE e pe locul 2 cu 32 de puncte, Füzesabony pe locul 10 cu 17. Ultimele 5: Cigand SE Î 1-2, V 3-0, V 6-0, V 1-0, E 2-2; Füzesabony E 2-2, Î 2-4, E 1-1, Î 0-3, V 1-0. Directe: Füzesabony 0-0 Cigand SE, Cigand SE 1-0 Füzesabony, Füzesabony 0-1 Cigand SE.

Modelul vs realitate: Cigand SE, ultimele 10 acasă: 2,2 marcate și 1,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Füzesabony, ultimele 10 în deplasare: 1,2 marcate și 1,5 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 91% — Modelul dă 77% victorie Cigand SE și 14% egal; acasă, Cigand SE marchează 2,2 și primește 1,0 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 82% — Goluri pe meci: 3,2 la Cigand SE acasă, 2,7 la Füzesabony în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 62% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Cigand SE și în 6 din 10 în deplasare la Füzesabony. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Cigand SE a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Füzesabony în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 0-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri82%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri62%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.1, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 77% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 77% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Schötz – Solothurn · 1. Liga Classic - Group 2 (Switzerland) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 3-2

Cifrele arhivate: 1 48% · X 19% · 2 33% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 77% · GG 68% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Schötz e ușor favorită: 48% victorie, 19% egal. Modelul așteaptă goluri: xG 2,25–1,84, peste 2,5 la 77%, scor probabil 2-1.

Context: Schötz e pe locul 3 cu 20 de puncte, Solothurn pe locul 5 cu 19. Ultimele 5: Schötz Î 0-2, Î 1-2, V 4-1, V 5-1, V 5-1; Solothurn V 3-1, V 5-0, V 3-2, V 3-0, V 3-1. Directe: Solothurn 2-0 Schötz, Schötz 1-4 Solothurn, Schötz 0-4 Solothurn.

Modelul vs realitate: Schötz, ultimele 10 acasă: 2,3 marcate și 1,3 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Solothurn, ultimele 10 în deplasare: 2,5 marcate și 1,6 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 1. Liga Classic - Group 2, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 79% din 81 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 3,6 la Schötz acasă, 4,1 la Solothurn în deplasare
  • Principal: Peste 2,5 goluri — 77% — Peste 2,5 în 7 din 10 meciuri acasă la Schötz și în 7 din 10 în deplasare la Solothurn
  • Curajos: Ambele marchează — 68% — Schötz marchează acasă în 8 din 10, Solothurn în deplasare în 8 din 10. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Schötz a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Solothurn în 8 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-2 (pauză 1-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 2,5 goluri77%✅ a ieșit
CurajosAmbele marchează68%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.1, au fost 5. Rezultat 1X2: 1, cu 48% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 48% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Al-Hilal Saudi FC – Al-Fateh · Pro League (Saudi-Arabia) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 2-0

Cifrele arhivate: 1 80% · X 11% · 2 9% · Peste 1.5 87% · Peste 2.5 70% · GG 51% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Al-Hilal Saudi FC e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,91–0,71, peste 2,5 la 70%, scor probabil 2-0.

Context: Al-Hilal Saudi FC e pe locul 3 cu 27 de puncte, Al-Fateh pe locul 16 cu 6. Ultimele 5: Al-Hilal Saudi FC Î 1-3, V 3-2, V 1-0, V 2-0, V 3-2; Al-Fateh Î 1-3, Î 2-3, V 3-2, Î 0-4, Î 2-4. Directe: Al-Fateh 0-1 Al-Hilal Saudi FC, Al-Hilal Saudi FC 4-1 Al-Fateh, Al-Hilal Saudi FC 2-1 Al-Fateh.

Modelul vs realitate: Al-Hilal Saudi FC, ultimele 10 acasă: 1,9 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Al-Fateh, ultimele 10 în deplasare: 0,7 marcate și 2,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 91% — Modelul dă 80% victorie Al-Hilal Saudi FC și 11% egal; acasă, Al-Hilal Saudi FC marchează 1,9 și primește 1,2 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 87% — Goluri pe meci: 3,1 la Al-Hilal Saudi FC acasă, 2,7 la Al-Fateh în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 70% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Al-Hilal Saudi FC și în 6 din 10 în deplasare la Al-Fateh. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Al-Hilal Saudi FC a marcat până la pauză în 7 din 10 meciuri acasă, Al-Fateh în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-0 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri87%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri70%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.6, au fost 2. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Rezultat amestecat: o parte din pick-uri au ieșit, o parte nu. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Ózd Sajóvölgye – Eger · NB III - Northeast (Hungary) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 3-0

Cifrele arhivate: 1 79% · X 12% · 2 9% · Peste 1.5 90% · Peste 2.5 75% · GG 57% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Ózd Sajóvölgye e favorita clară a modelului: 79% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,05–0,93, peste 2,5 la 75%, scor probabil 2-0.

Context: Ózd Sajóvölgye e pe locul 1 cu 33 de puncte, Eger pe locul 11 cu 17. Ultimele 5: Ózd Sajóvölgye Î 1-3, V 3-0, V 4-2, V 3-1, V 9-0; Eger Î 0-1, Î 1-3, E 1-1, V 2-1, Î 1-5. Directe: Eger 4-4 Ózd Sajóvölgye, Ózd Sajóvölgye 1-1 Eger.

Modelul vs realitate: Ózd Sajóvölgye, ultimele 10 acasă: 3,1 marcate și 1,0 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Eger, ultimele 10 în deplasare: 1,1 marcate și 2,5 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 91% — Modelul dă 79% victorie Ózd Sajóvölgye și 12% egal; acasă, Ózd Sajóvölgye marchează 3,1 și primește 1,0 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 90% — Goluri pe meci: 4,1 la Ózd Sajóvölgye acasă, 3,6 la Eger în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 75% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Ózd Sajóvölgye și în 6 din 10 în deplasare la Eger. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Ózd Sajóvölgye a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Eger în 6 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-0 (pauză 1-0)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri90%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri75%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.0, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 79% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 79% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Drina Zvornik – FK Romanija Pale · 1st League - RS (Bosnia) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 3-3

Cifrele arhivate: 1 76% · X 14% · 2 9% · Peste 1.5 84% · Peste 2.5 66% · GG 51% · scor probabil 2-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Drina Zvornik e favorita clară a modelului: 76% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,59–0,75, peste 2,5 la 66%, scor probabil 2-0.

Context: Ultimele 5: Drina Zvornik V 2-0, Î 0-2, V 4-0, Î 1-2, V 1-0; FK Romanija Pale Î 0-4, V 3-0, Î 1-2, V 3-2, Î 1-2. Directe: FK Romanija Pale 2-1 Drina Zvornik, FK Romanija Pale 1-3 Drina Zvornik, Drina Zvornik 2-0 FK Romanija Pale.

Modelul vs realitate: Drina Zvornik, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 0,5 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. FK Romanija Pale, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 2,4 primite pe meci, peste 2,5 în 8 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 91% — Modelul dă 76% victorie Drina Zvornik și 14% egal; acasă, Drina Zvornik marchează 2,0 și primește 0,5 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 84% — Goluri pe meci: 2,5 la Drina Zvornik acasă, 3,7 la FK Romanija Pale în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 5 din 10 meciuri acasă la Drina Zvornik și în 8 din 10 în deplasare la FK Romanija Pale. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Drina Zvornik a marcat până la pauză în 6 din 9 meciuri acasă, FK Romanija Pale în 4 din 9 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 3-3 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X91%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri84%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.3, au fost 6. Rezultat 1X2: X, cu 14% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (X) modelul îi dădea 14% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Tempo Overijse – Diegem Sport · Second Amateur Division - VFV B (Belgium) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 5-2

Cifrele arhivate: 1 74% · X 13% · 2 12% · Peste 1.5 91% · Peste 2.5 76% · GG 61% · scor probabil 2-1. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Tempo Overijse e favorita clară a modelului: 74% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 2,95–1,12, peste 2,5 la 76%, scor probabil 2-1.

Context: Ultimele 5: Tempo Overijse V 2-1, V 2-0, Î 1-2, V 3-1, V 3-2; Diegem Sport E 2-2, Î 1-4, Î 1-2, V 1-0, E 1-1. Directe: Diegem Sport 2-0 Tempo Overijse, Tempo Overijse 0-2 Diegem Sport, Diegem Sport 1-3 Tempo Overijse.

Modelul vs realitate: Tempo Overijse, ultimele 10 acasă: 1,5 marcate și 0,7 primite pe meci, peste 2,5 în 3 din 10. Diegem Sport, ultimele 10 în deplasare: 1,4 marcate și 2,9 primite pe meci, peste 2,5 în 7 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe Second Amateur Division - VFV B, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 87% din 70 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 91% — Goluri pe meci: 2,2 la Tempo Overijse acasă, 4,3 la Diegem Sport în deplasare
  • Principal: 1X — 88% — Modelul dă 74% victorie Tempo Overijse și 13% egal; acasă, Tempo Overijse marchează 1,5 și primește 0,7 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 76% — Peste 2,5 în 3 din 10 meciuri acasă la Tempo Overijse și în 7 din 10 în deplasare la Diegem Sport. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Tempo Overijse a marcat până la pauză în 3 din 4 meciuri acasă, Diegem Sport în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 5-2

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri91%✅ a ieșit
Principal1X88%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri76%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.1, au fost 7. Rezultat 1X2: 1, cu 74% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 74% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Ciervos – Santiago · Liga Premier Serie A (Mexico) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 0-3

Cifrele arhivate: 1 9% · X 13% · 2 78% · Peste 1.5 85% · Peste 2.5 66% · GG 50% · scor probabil 0-2. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Santiago e favorita clară a modelului: 78% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 0,72–2,63, peste 2,5 la 66%, scor probabil 0-2.

Context: Ultimele 5: Ciervos Î 3-5, V 3-1, Î 2-5, Î 0-5, E 3-3; Santiago V 6-0, V 3-0, V 2-0, E 2-2, Î 0-1. Directe: FC Santiago 5-0 Ciervos, Ciervos 1-2 FC Santiago, Ciervos 0-3 FC Santiago.

Modelul vs realitate: Ciervos, ultimele 10 acasă: 0,9 marcate și 1,9 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Santiago, ultimele 10 în deplasare: 1,3 marcate și 0,8 primite pe meci, peste 2,5 în 1 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: X2 — 91% — Modelul dă 78% victorie Santiago și 13% egal; în deplasare, Santiago marchează 1,3 și primește 0,8 pe meci
  • Principal: Peste 1,5 goluri — 85% — Goluri pe meci: 2,8 la Ciervos acasă, 2,1 la Santiago în deplasare
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 66% — Peste 2,5 în 6 din 10 meciuri acasă la Ciervos și în 1 din 10 în deplasare la Santiago. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Ciervos a marcat până la pauză în 4 din 10 meciuri acasă, Santiago în 3 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 0-3 (pauză 0-2)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăX291%✅ a ieșit
PrincipalPeste 1,5 goluri85%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri66%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 3.3, au fost 3. Rezultat 1X2: 2, cu 78% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 78% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Izola – Zidgrad Idrija · 3. SNL - West (Slovenia) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 2-1

Cifrele arhivate: 1 80% · X 10% · 2 10% · Peste 1.5 90% · Peste 2.5 75% · GG 56% · scor probabil 3-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Izola e favorita clară a modelului: 80% victorie. Modelul așteaptă goluri: xG 3,15–0,87, peste 2,5 la 75%, scor probabil 3-0.

Context: Izola e pe locul 1 cu 31 de puncte, Zidgrad Idrija pe locul 3 cu 25. Ultimele 5: Izola E 1-1, V 11-1, V 4-1, V 2-1, V 6-0; Zidgrad Idrija V 1-0, V 3-1, V 2-0, Î 2-4, Î 1-3. Directe: Zidgrad Idrija 1-3 Izola, Izola 2-1 Zidgrad Idrija.

Modelul vs realitate: Izola, ultimele 10 acasă: 5,3 marcate și 1,0 primite pe meci, peste 2,5 în 10 din 10. Zidgrad Idrija, ultimele 10 în deplasare: 1,6 marcate și 1,2 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10. Banda 85–100% a modelului pe Peste 1,5 goluri a ieșit istoric în 87,1% din 9207 cazuri. Pe 3. SNL - West, modelul a ieșit la Peste 1,5 goluri în 79% din 56 de meciuri verificate.

Piețele alese:

  • Bază: Peste 1,5 goluri — 90% — Goluri pe meci: 6,3 la Izola acasă, 2,8 la Zidgrad Idrija în deplasare
  • Principal: 1X — 90% — Modelul dă 80% victorie Izola și 10% egal; acasă, Izola marchează 5,3 și primește 1,0 pe meci
  • Curajos: Peste 2,5 goluri — 75% — Peste 2,5 în 10 din 10 meciuri acasă la Izola și în 6 din 10 în deplasare la Zidgrad Idrija. E pick de cotă

De urmărit: Prima repriză: Izola a marcat până la pauză în 9 din 10 meciuri acasă, Zidgrad Idrija în 5 din 9 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-1 (pauză 1-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
BazăPeste 1,5 goluri90%✅ a ieșit
Principal1X90%✅ a ieșit
CurajosPeste 2,5 goluri75%✅ a ieșit

Goluri: modelul aștepta 4.0, au fost 3. Rezultat 1X2: 1, cu 80% în model.

Lecția: Modelul și contextul au mers în aceeași direcție, iar rezultatul le-a confirmat. Rezultatului care s-a produs (1) modelul îi dădea 80% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

Partick – Morton · Championship (Scotland) · 31 octombrie 2026 · rezultat final 2-3

Cifrele arhivate: 1 70% · X 20% · 2 10% · Peste 1.5 73% · Peste 2.5 49% · GG 43% · scor probabil 1-0. Ora din arhivă: 07:20. Textul original este reprodus neschimbat; eligibilitatea prospectivă se verifică separat.

Verdict: Partick e favorita clară a modelului: 70% victorie. La goluri, meciul e la mijloc: xG 1,92–0,53, peste 2,5 la 49%, scor probabil 1-0.

Context: Partick e pe locul 1 cu 25 de puncte, Morton pe locul 9 cu 7. Ultimele 5: Partick V 3-0, E 1-1, V 1-0, V 2-1, V 3-0; Morton V 2-0, V 2-1, Î 1-2, Î 0-2. Directe: Morton 0-1 Partick, Morton 1-2 Partick, Partick 3-2 Morton.

Modelul vs realitate: Partick, ultimele 10 acasă: 2,0 marcate și 0,4 primite pe meci, peste 2,5 în 5 din 10. Morton, ultimele 10 în deplasare: 0,7 marcate și 2,3 primite pe meci, peste 2,5 în 6 din 10.

Piețele alese:

  • Bază: 1X — 90% — Modelul dă 70% victorie Partick și 20% egal; acasă, Partick marchează 2,0 și primește 0,4 pe meci
  • Principal: Sub 3,5 goluri — 73% — Goluri pe meci: 2,4 la Partick acasă, 3,0 la Morton în deplasare

De urmărit: Prima repriză: Partick a marcat până la pauză în 6 din 10 meciuri acasă, Morton în 4 din 10 în deplasare.

Verificarea de a doua zi · 2-3 (pauză 2-1)

PickPiațaAnunțatRezultat
Bază1X90%❌ nu a ieșit
PrincipalSub 3,5 goluri73%❌ nu a ieșit

Goluri: modelul aștepta 2.5, au fost 5. Rezultat 1X2: 2, cu 10% în model.

Lecția: Pick-ul de bază, cel cu probabilitatea cea mai mare din analiză, nu a ieșit. Rezultatului care s-a produs (2) modelul îi dădea 10% înainte de meci. Probabilitățile nu se modifică retroactiv.

← 30 octombrie 2026 · toate zilele · 1 noiembrie 2026 →

Arhivă descriptivă; dovada prospectivă se verifică separat. Statistic · informativ · nu sfat de pariere · 18+